loading

MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ    telƒ: 504 558 180  fax: 91 573 00 90

0
Koszyk
Użytkownik
Defibrylator treningowy LIFEPAK CR2 AED

Defibrylator treningowy LIFEPAK CR2 AED

Cena: 2092 PLN

Defibrylator treningowy LIFEPAK CR2 AED ma dostępne wszystkie funkcje (w tym możliwość wyboru sześciu języków komunikatów) urządzenia klinicznego, dzięki czemu idealnie symuluje jego rzeczywiste używanie. Doskonały do treningu z każdym modelem manekinów i fantomów bez konieczności używania dodatkowych akcesoriów.
Defibrylator treningowy LIFEPAK CR2 AED umożliwia szkolenie w realistycznych warunkach bez konieczności ładowania i wyładowywania urządzenia energią elektryczną. Treningowy LIFEPAK CR2 wygląda dokładnie tak samo LIFEPAK CR2 kliniczny i sterowany jest za pomocą takiego samego prostego interfejsu użytkownika.
Aby umożliwić szybkie zaprezentowanie podstawowych funkcji Defibrylatora LIFEPAK CR2 i zalet technologii analizy cpriNSIGHT™, można zaprogramować scenariusze dla trybu automatycznego lub półautomatycznego.Defibrylator zasilany popularnymi i ogólnie dostępnymi bateriami R20.


 W zestawie znajduje się również torba transportowa do defibrylatora.

Dane techniczne

Dostawa zawiera

    Defibrylator z rączką i elektrodami
    Torba transportowa
    Baterie R20

Wielkość

    Wysokość: 27,2 cm z rączką
    Szerokość: 21,8 cm
    Głębokość: 8,6 cm
    Ciężar z bateriami: 1,8 kg

Cechy i zalety

W pełni oddaje realistyczne warunki
LiFEPAK CR2 treningowy prowadzi użytkowników przez symulowaną analizę, wykonywanie defibrylacji oraz prawidłowe cykle resuscytacji krążeniowo-oddechowej z komunikatami pomocniczymi. Po umieszczeniu elektrod i w trakcie użytkowania aparatu, automatycznie wysyła powiadomienia e-mail za pośrednictwem menedżera programu LIFELINKcentral™ do zarządzania defibrylatorami AED.
Podobnie jak aparat CR2, trener wykorzystuje technologię ClearVoice™ do wykrywania szumów i regulacji poziomu głośności w celu zapewnienia zrozumiałości instrukcji.
Wybierz lub utwórz scenariusz ratunkowy
Defibrylator treningowy można zaprogramować tak, aby uzyskać symulację różnych scenariuszy, z którymi mogą zetknąć się użytkownicy podczas użytkowania defibrylatora LIFEPAK CR2 w warunkach rzeczywistych. Urządzenie treningowe ma zaprogramowane dwa kompletnie konfigurowalne scenariusze, które można w pełni dostosować do sytuacji na ekranie ustawień oraz modyfikować w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności.
Powiadomienia za pośrednictwem e-mail
Dzięki aplikacji CR2 Trainer Demo można ustawić funkcję automatycznego otrzymywania powiadomień za pomocą e-mail lub wysyłania ręcznie przygotowanych komunikatów e-mail poprzez Bluetooth z dowolnego mobilnego urządzenia Windows, Android lub IOS. Aplikacja ta zapewnia symulację automatycznych powiadomień
e-mail, wysyłanych z urządzeń CR2, które są podłączone do menedżera programu LIFELINKcentral AED.
Prosty, intuicyjny w obsłudze i przystępny cenowo
LIFEPAK treningowy wykrywa moment,w którym na elektrody QUIK-STEP™ wywierany jest nacisk i automatycznie przechodzi przez kolejne kroki scenariusza, eliminując konieczność zdalnego sterowania. Przycisk pauzy na urządzeniu, w razie potrzeby, umożliwia zatrzymanie realizowanego scenariusza.
System treningowy CR2 AED jest ekonomiczny. Zasilanie odbywa się za pomocą czterech standardowych baterii z ogniwami typu D, a elektrody są przystępne cenowo i przeznaczone do wielokrotnego użytku oraz stanowią dokładną replikę szybko dostępnych elektrod EKG do defibrylacji QUIK-STEP, używanych wyłącznie w aparatach LIFEPAK CR2.

DANE FIRMY:

telefon:

504 558 180

fax:

91 573 00 90

e-mail:

ww@wimedis.pl

Adres:

Jesionowo 100a

74-210 Przelewice

 
UA-86356758-1