loading

MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ    telƒ: 504 558 180  fax: 91 573 00 90

0
Koszyk
Użytkownik
Fantom AMBU SAM

Fantom AMBU SAM

Cena: 990 PLN

Waga brutto (z opakowaniem): 3Kg
Dostępna ilość: 3
Ilość sztuk:

fantom AMBU SAM
Ambu Sam jest niedrogim manekinem, wyposażonym w znany i doceniany system higieny Ambu umożliwiający naukę RKO według zasady patrz-słuchaj-czuj.
Klatka piersiowa Ambu SAM ma kształt zamknięty. Zaznaczone na je powierzchni anatomiczne punkty orientacyjne umożliwiają naukę resuscytacji krążeniowo-oddechowej zgodnie z algorytmem BLS /AED. Kształt torsu i głowy jest wyjątkowo realistyczny i estetyczny.
Ambu SAM jest kompaktowym manekinem, w którym odłączoną głowę można umieścić wewnątrz torsu. Dzięki tej właściwości manekin, podczas przechowywania lub transportu, zajmuję bardzo mało miejsca. Głowę łączy się z torsem bez użycia jakichkolwiek narzędzi.
Tak jak wszystkie manekiny Ambu do nauki RKO, Ambu SAM wyposażony jest w system higieny zabezpieczający ćwiczących przed infekcjami krzyżowymi. Każdy uczestnik szkolenia korzysta z własnej maski (części twarzy) oraz worka na wdmuchiwane powietrze. Po zakończeniu ćwiczeń maskę należy wymyć/zdezynfekować a worek wyrzucić.
Zintegrowany wskaźnik informuje o głębokości wykonywanych uciśnięć. Jego zakres umożliwia naukę zgodnie z Wytycznym Resuscytacji 2010 (prawidłowa głębokość uciśnięć od 5 do 6 cm).
Właściwości
widoczne i wyczuwalne anatomiczne punkty orientacyjne ułatwiające odnalezienie właściwego miejsca przyłożenia rąk oraz naklejenia elektrod AED
drogi oddechowe udrażniające się jedynie pod odchyleniu głowy
system higieny zabezpieczający ćwiczących przed przenoszeniem infekcji
realizm podczas wykonywania oddechów – widoczny ruch klatki piersiowej oraz słyszalny i wyczuwalny wydech poprzez usta i nos
zintegrowany wskaźnik informujący o głębokości uciskania, zgodny z Wytycznymi Resuscytacji 2011
Wyposażenie dodatkowe: maska (część twarzy), 25 worków na powietrze, torba
Wymiary: 70 x 33 x 20 cm
Waga: 2,8 kg
link do filmu: http://www.youtube.com/watch?v=ifxqCnA1mbg&feature=player_embedded

DANE FIRMY:

telefon:

504 558 180

fax:

91 573 00 90

e-mail:

ww@wimedis.pl

Adres:

Jesionowo 100a

74-210 Przelewice

 
UA-86356758-1